Корзина
13 отзывов
Контакты
Pixland - видеонаблюдение и солнечные системы
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Отдел продаж:
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцыул. Героев Майдана, 13258000
Карта

Електрический

Кабель ШВВП Шнур ШВВП виконується з мідних струмопровідних жил, які розташовуються паралельно між собою. Ізолюються оболонкою з ПВХ пластиката. Може експлуатуватися в температурному режимі від -40 до +40. Застосування кабелю ШВВП Провід ШВВП в основному використовується в побуті. За його допомогою здійснюється приєднання приладів мікроклімату, особистої гігієни, пральних машин, холодильників, радіоелектронної апаратури, кухонних приладів, світильників. З цих же дротів виконуються подовжувачі на напругу до 380В. Найзатребуваніші шнури мідні електричні для розеток: ШВВП 3х2,5 і ШВВП 2х2,5. А для освітлення: ШВВП 3х1,5 і ШВВП 2х1,5.
facebook twitter
Провід ПВС Кабель ПВС призначений для постачання електрики в електроприлади і інструменти. У більшості випадків це холодильники, пилососи, пральні машини, кондиціонери, прилади для садівництва і тому подібне. Також кабель пвс застосовують і для подовжувальних шнурів. Цей дріт підійде для прокладання внутрішньої електропроводки у будівлях і приміщеннях. Переваги кабелю ПВС До основних переваг проводу ПВС варто віднести наступне: - довгостроковість в експлуатації, здатний справно прослужити не менше 10 років за умов, що відповідають інструкції; - витримує різкі зміни температурного режиму; - має пожежостійку оболонку; - стійкість до ураження плісневими грибами. Самі популярні перерізи (січення) проводів ПВС є: ПВС 2х1,5; ПВС 2х2,5; ПВС 3х1,5, а також ПВС 3х2,5.